Preventivní péče

Posouzení zdravotního stavu, celková kondice a preventivní péče

Součástí každoroční povinné vakcinace je i prohlídka celkového zdravotního stavu Vašeho mazlíčka. Snažíme se předcházet problémům a odhalovat je dříve, než nastanou. Víme, že Váš mazlíček je pro Vás důležitý, proto se snažíme zajistit, aby se mu dostalo jen té nejlepší péče po celou dobu jeho života.

Se svými mazlíčky nemusíte k nám do ordinace přijít jen v případě nemoci. Klíšťová sezóna se každý rok prodlužuje, proto se u nás neváhejte zastavit pro některý z přípravků proti klíšťatům, s jejichž výběrem Vám vždy rádi poradíme. Pokud potřebují Vaši svěřenci ostříhat drápky, vyprázdnit anální váčky nebo vyčistit uši, není nic jednoduššího, než k nám zajít a my se o Vaše kamarády rádi postaráme.

Jelikož víme, že pro některé psy je příchod do ordinace více stresující, doporučujeme Vám občasnou návštěvu pro lepší adaptaci. Zvíře se u nás pouze zváží a dostane pamlsek, aby se k nám příště těšilo.

Další služby

Diagnostika

Vakcinace, čipování, pet pasy

Parazitologie

Interní medicína

Alergie domácích zvířat

Gynekologie a porodnictví

Prodej krmiv, dietní plány

Chirurgie

Stomatologie

MVDr. Markéta Střádalová

MVDr. Markéta Střádalová
veterinární lékař

+420 778 097 466
info@animalaspect.com

Máte domácího mazlíčka a hledáte veterinární služby?

Nabízíme také komplexní servis pro zajištění zdraví vašeho nejlepšího přítele. Našim klientům poskytujeme dle dohody pohotovostní a poradenské služby.

Ordinační hodiny

pondělí, středa 15:30-17:30
sobota 10:00-11:30

Jistebnice
Náměstí 37, Jistebnice  39133

Přihlaste se k odběru novinek
S vašimi údaji zacházime bezpečně.
Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.