Prodej krmiv, dietní plány

Výživové poradenství pro domácí zvířata

Výživa zvířat je mezi chovateli neustále diskutované téma. Neexistuje jednoznačná odpověď, které krmivo nebo způsob krmení je nejlepší. V jednotlivých fázích života mají zvířata různé požadavky na krmivo, co se týče složení i množství. To samé platí i v případě různých onemocnění nebo zdravotních komplikací.

Čím dál častěji se u psů setkáváme s alergiemi na krmivo, které se mohou projevovat například poruchami zažívání nebo projevy na kůži. Pro psa s alergií na lepek je i podání jednoho piškotu nevhodné a zdraví škodlivé. Z tohoto hlediska je velice důležité, aby každý majitel znal potřeby svého zvířete a nedocházelo ke zbytečnému poškozování zdraví nevhodnou potravou.

Psi a kočky jsou v současné době často rovnocennými členy domácnosti. Spousta majitelů chce svým mazlíčkům dopřát to nejlepší i co se týče stravy. Bohužel ne vždy zohledňují potřeby a nároky samotných zvířat. Krmení slanými nebo kořeněnými jídly, stejně tak i cukrovinkami a pečivem, je u psů a koček naprosto nevhodné. Pokud dojde současně i k omezení pohybu, výsledkem často bývá nadváha až obezita, která s sebou nese problémy od přetížení pohybového aparátu po výrazné zatížení srdce a celého kardiopulmonálního systému.

V naší ordinaci nabízíme prodej kvalitních bezlepkových a hypoalergenních granulí české značky Fortify, které jsou vhodné pro psy a kočky během všech životních fází.

Také nabízíme veterinární diety přesně na míru Vašemu psovi nebo kočce s ohledem na jeho věk i zdravotní stav. Vždy Vám rádi poradíme a případně pomůžeme se sestavením výživového plánu.

Další služby

Preventivní péče

Diagnostika

Vakcinace, čipování, pet pasy

Parazitologie

Interní medicína

Alergie domácích zvířat

Gynekologie a porodnictví

Chirurgie

Stomatologie

MVDr. Markéta Střádalová

MVDr. Markéta Střádalová
veterinární lékař

+420 778 097 466
info@animalaspect.com

Máte domácího mazlíčka a hledáte veterinární služby?

Nabízíme také komplexní servis pro zajištění zdraví vašeho nejlepšího přítele. Našim klientům poskytujeme dle dohody pohotovostní a poradenské služby.

Ordinační hodiny

pondělí, středa 15:30-17:30
sobota 10:00-11:30

Jistebnice
Náměstí 37, Jistebnice  39133

Přihlaste se k odběru novinek
S vašimi údaji zacházime bezpečně.
Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.