Služby

Jsme tým veterinářů, který se zaměřuje na péči o chovy hospodářských zvířat, především krávy a prasata. Mimo to se specializujeme na paznehtářskou činnost, kterou poskytujeme jako komplexní ucelenou službu, při které provádíme preventivní funkční úpravu paznehtů i léčbu problematických kulhavých krav. Nabízíme komplexní servis pro zajištění zdravého stáda. Našim klientům poskytujeme pohotovostní službu 24/7, jsme jim k dispozici kdykoli, když potřebují naši pomoc.

Léčebná činnost

Zabýváme se komplexní péčí o masné i mléčné chovy skotu. Dobře si uvědomujeme, že v dnešní době je pro chovatele zásadní maximální užitkovost, které může u svých zvířat dosáhnout.

Více informací

Problematika mastitid

Mastitidy jsou jedny z nejčastějších onemocnění v chovech skotu a jejich řešení má veliký ekonomický dopad na celý chov. Pro co nejúspěšnější léčbu mastitid a snížení spotřeby ATB zavádíme na farmách systémy faremních kultivací přímo na míru danému chovu.

Více informací

Reprodukce

Dobře nastavená a zvládnutá reprodukce je základním klíčem stabilní užitkovosti stáda dojného skotu.

Více informací

Parazitologie

Tlumení parazitóz řešíme především v chovech masných plemen, ale i na mléčných farmách jsou parazité důležitým původcem průjmů u telat a mladého skotu.

Více informací

Chirurgie a ortopedie

Pokud se nejedná o plánované výkony, jde většinou o neodkladnou péči. Jsme pro naše smluvní klienty na telefonu 24/7/365. Vždy budete mluvit přímo s veterinární asistentkou nebo s lékařem na telefonu, nikoli se záznamníkem.

Více informací

Poradenství management

Nabízíme Vám pomoc se správným nastavením managementu na Vaší farmě.

Více informací

Paznehtářské služby

Naše hlavní činnost je paznehtářský servis v chovech skotu. Poskytujeme komplexní ucelenou službu, při které provádíme preventivní funkční úpravu paznehtů i léčbu problematických kulhavých krav.

Více informací

Pohotovost

Našim smluvním klientům jsme k dispozici 24/7/365, kdykoli potřebují naši pomoc. Po zavolání budete mluvit přímo s veterinární asistentkou nebo s lékařem na telefonu, nikoli se záznamníkem.

Více informací

Diagnostika

Alfou a omegou každé léčby je správná a včasná diagnostika. Většinu diagnostických úkonů se snažíme provádět přímo na stáji.

Více informací

MVDr. Jan Vobr

MVDr. Jan Vobr
veterinární lékař

+420 724 132 938
info@animalaspect.com

Hledáte komplexní veterinární nebo paznehtářské služby?

Na kompletní seznam služeb se můžete podívat zde nebo kontaktujte MVDr. Jana Vobra.

Ordinační hodiny

úterý a čtvrtek 16:00-18:00

Věžná 25, Pacov
(Věžná), 39501

Našim klientům jsme připraveni poradit kdykoli, když potřebují naši pomoc.

Přihlaste se k odběru novinek
S vašimi údaji zacházime bezpečně.
Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.