Parazitologie

Parazitózy jsou problémem hlavně v chovech masného skotu.

Tlumení parazitóz řešíme především v chovech masných plemen, ale i na mléčných farmách jsou parazité důležitým původcem průjmů u telat a mladého skotu. Nelze přehlížet ani širokou škálu ektoparatióz, které mohou nejen způsobovat nepohodlí (svrab, všenky), ale mohou být i zdrojem infekčních onemocnění (IKKS).

Našim klientům nabízíme antiparazitární programy přesně na míru jejich stádům, postavené na výsledcích koprologického vyšetření trusu. Pro diagnostiku a následnou úspěšnou léčbu je významný i správně provedený odběr vzorků, o který se postaráme. Na základě výsledků vám navrhneme účinný antiparazitární program a vhodné přípravky. Silné napadení parazity může chovateli způsobit nemalé ztráty v přírůstcích a mnohdy může končit i úhyny zvířat, proto je vždy lepší začít u prevence a vyhnout se nákladnému léčení napadených zvířat.

Vlastníte-li skot chovaný na maso a potýkáte se vnitřními parazity jako jsou plicní červi, motolice, hlístě, strongyloidy, škrkavky, tasemnice nebo kokcidie, obraťte se na nás. Díky našemu vybavení umíme tyto parazity úspěšně diagnostikovat a navrhnout optimální způsob léčby.

Další služby

Léčebná činnost

Problematika mastitid

Reprodukce

Chirurgie a ortopedie

Poradenství management

Paznehtářské služby

Pohotovost

Diagnostika

MVDr. Jan Vobr

MVDr. Jan Vobr
veterinární lékař

+420 724 132 938
info@animalaspect.com

Hledáte komplexní veterinární nebo paznehtářské služby?

Na kompletní seznam služeb se můžete podívat zde nebo kontaktujte MVDr. Jana Vobra.

Ordinační hodiny

úterý a čtvrtek 16:00-18:00

Věžná 25, Pacov
(Věžná), 39501

Našim klientům jsme připraveni poradit kdykoli, když potřebují naši pomoc.

Přihlaste se k odběru novinek
S vašimi údaji zacházime bezpečně.
Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.